אודות

שלום רב, שמי משה קורנפלד, אני הבעלים של משרד לניהול כספים ויעוץ עסקי לחברות סטארט אפ ולעסקים קטנים ובינוניים. המשרד נמצא בראשון לציון, ומעניק שירותים לעסקים בכל הארץ. בהשכלתי אני רואה חשבון מוסמך בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים.

תפקידי הוא לתת פתרונות לאנשים שרוצים להזניק את הסטארט אפ שלהם ולסייע לעסקים קטנים ובינוניים שחווים בעיות בתזרים המזומנים וצריכים סיוע וליווי עסקי. יש מאחורי ניסיון עיסקי עשיר, כ- CFO בשתי חברות הסטארט אפ איקרוס גאוסיסטמס ואפלייד קלינטק ולפני כן כסמנכ"ל כספים של חברת סקיולייף (מקבוצת נטלי) וכמנהל כספים בחברת התקשורת 013 ברק.

סטארט אפ שבנוי נכון יכול לזנק ולצמוח אם בנה לעצמו את הצוות המתאים, אם התכנית העסקית שלו הוכנה כהלכה והמודל העסקי שלו מצוין, כישלון באחד או יותר מהמרכיבים לעיל יהווה במקרים רבים את ההבדל שבין מיזם מצליח למיזם שיכשל.

לגבי עסקים קטנים ובינוניים, כדי לסבר את האוזן, חברה בינונית בעלת מחזור של 8 עד 25 מיליון ₪ יכולה לחסוך בין 80 אלף ל-600 אלף ₪ בשנה אם היא משתמשת בשירותיו של מנהל כספים מקצועי.

אני פונה אליך הבעלים של החברה או המנכ"ל שלה ומציע לך את שירותי על מנת שתפנה את זמנך לעסוק בתחומים שבהם אתה מצטיין בכדי שהעסק שלך ישגשג ויצמח.

המוטו שלי הוא פשוט ואפקטיבי

אני בא לספק פתרונות ללקוח ולתת שירות מעולה, וזה אומר קודם כל ולפני הכול
להקשיב…
להקשיב…
להקשיב…
ללמוד את הבעיות בעסק ואז לפעול.

פעילות ציבורית

אני מכהן בהתנדבות מאז שנת 2009 כגזבר האגודה הבינלאומית למדיטציה בישראל.

חבר וועד קבוצת רכישה לבניית שני מגדלי מגורים של 25 קומות כל אחד בפארק הים בבת-ים.

יועץ במיזם STREETS HUB פרויקט לסיוע ותמיכה בסטארט-אפים בתחילת דרכם בשיתוף עם עיריית רחובות.